Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan magyarázzam el anyukámn...

Hogyan magyarázzam el anyukámnak, hgy nem mehetek úszni úgy, hogy tele van szemölccsel a kezem? 14/l

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz kategóriába írtam, bocsi.

A helyzet az, hogy már legalább 20 szemölcs van a karomon. Amikor először vettem észre, még csak kettő volt. Ennek nagyjából egy hónapja. Hiába mondom anyának, hogy így nem lehet úszni menni, nem érdekli, azt mondja kenegessem. De hiába kenem nem múlik el. Apa azt javasolta, hogy szedessük le őket, de ahhoz meg be kéne menni az orvoshoz, és senki nincs aki elvigyen, egyedül meg persze nem engednek el.

Ma este is lenne úszás, de így már nem akarok menni, viszont enya ezt úgysem engedn. Mit mondjak neki, hogy megértse?

Előre is köszi a válaszokat.

Bocsi a helyesírási hibákért.


2015. márc. 16. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el úszni és ott szólj valami felügyelőnek, hogy tele vagy szemölccsel. Jó eséllyel nem fog beengedni a medencébe. Kérd meg rá, hogy hívja fel anyukádat, hogy így tilos úszni.
2015. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukádnak annyi esze nincs, hogy ezt magától felérje, akkor kár a gőzért, mert menthetetlen. Hiába mondanánk bármit.
2015. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt a cikket, benne van, hogy nem szabad uszodába menni, mert fertőz:

[link]

2015. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Brian0 ***** válasza:
menj el a bőr és nemibeteg gondozóba egyedül, ha ez lehetséges. szerintem 14 évesen nem kell kisérő. Ez egy fertőző szemölcs lehet amit gyógyszerrel kell kezelni, mert a véredben terjed a fertőzés, és a kifakadt szemölcsök is terjesztik a vírust. Ha nem kapsz mielőbb orvosi ellátást, a szemölcsök az egész testeden elterjedhetnek és lehetnek akkorák is mint egy dió. Azonnal fordulj orcvoshoz, ésszólj az úszádnál valakinek, hogy ez van, de anyád hajthatatlan.
2015. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+1 Brian0. A fertőző betegségekkel nem szabad játszani, a szüleidnek is lehetne ennyi eszük.
2015. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tegnap sikerült elérnam, hogy a tavasziszünetben elmenjünk bőrgyógyászhoz.
2015. márc. 17. 05:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!