Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem tudnak kitalálni...

Miért nem tudnak kitalálni valami normális gyógyszert allergia ellen?

Figyelt kérdés
Nem igaz hogy nincs pl. véőoltás vagy nemtom mint nagyonsok betegség ellen...mindig csak a tünetek enyhítéséről papolnak az orvosok,kitalálhatnának már vmit.
2008. aug. 24. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát igen.Én is allerigában szenvedek.Minden nyáron kijönnek rajtam az allergiás kiütések amik annyira viszketnek hogy teli vagyok már véresre vakart sebekkel.Jártam már bőrgyógyászaton,háziorvosnál,kórházban,allergiavizsgálaton de semmi.Próbálkoztam mindenféle kenölcsökkel meg gyógyszerekkel de mindig jönnek ki ajtam újjabb kiütések.Már hólyagok is vannak rajtam.

Nagyon rossz hogy nyáron nem mehetek ki a strandra meg még csak rövidnadrágot se vehetek fel mert teli van a lábom sebekkel. :'( és még csak 17 éves vagyok 30 éves koromra hogy fog kinézni a lábom??

2008. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem kinőjjük akkor...anyámék mindig ezzel nyugtatgatnak h "majd úgyis kinövöd"...mondom hát persze 16 évesen lehet már ki kellett volna nőnöm,de remélem igazuk lesz...
2008. aug. 24. 17:25
 3/8 A kérdező kommentje:
de végülis úgy tudom h az allergia azért van mert az immunrendszerünk túlzott védekezést akar a pollenekkel szemben és ezért akarja tüsszentéssel,szemkönnyezéssel meg orrfolyással eltávolitani...de ha ez vmi immunszarság akkor biztos lehetne rá vmi jó gyógyszert kitalálni
2008. aug. 24. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Védőoltást nem igazán lehet adni, mert nem vírus okozza, hanem genetikai "rendellenesség". Ha pedig az immunrendszered gyengítenék el, akkor kb. 3 nap alatt elpatkolnál náthában, vagy valami hasonló komoly betegségben.
2008. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért nem találnak ki gyógyszert az allergia ellen mert jó pénz eladni a tünet enyhítő gyógyszereket.

DE!!!

Az allergiából meg lehet gyógyulni! Most nem viccelek! Ezt saját példámból írom: én aki anno súlyos asztmás, 4-5# erősséggel por/minden fűféle, penész dolgokra allergiás voltam, mára telejesen panasz mentes lettem!


Ehhez két dolgot kell tenned:

-megerősíteni az immunrendszered

-méregteleníteni


A fentebbi megoldásokhoz én ezt alkalmaztam:

-áttértem a teljes növényi étrendre, azaz vegán étrendet folytatok.

-az immunrendszeremet Reiki-vel (energiával való kezelés) erősítem valamint jóga gyakorlatokat végzek.


De vannak még más módszer is. A Természetgyógyász és Elixír újságban olvastam a biorezonancia kezelésről, amit szintén hatékonynak mondanak:


[link]

2008. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a Citro nevű étrendkieg. az jó immunerősitőnek?
2008. aug. 25. 13:43
 7/8 anonim válasza:

Szia

13 éves vagyok és szinte minden fára,fűre,virágra allergiás. Lehet kapni mágneses ékszereket . Nekem teljesen elmútak a tüneteim. Csak sok vizet kell inni hozzá ( kb. 2 liter naponta )

2008. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
www.ferenczy-laszlo.hu Érdemes benézni!
2008. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!