Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyulladás a szervezetemben?

Gyulladás a szervezetemben?

Figyelt kérdés

A háziorvosom elküldött vérvételre mivel 1hétig lázas voltam,meg vagyok még most is!Az eredmények szerint vashiányos vagyok(erre gyogyszert is irt)és a CRP szintem 26 körül van!

A 26 os CRP-m miatt nem kellet volna további kivizsgálásokra küldenie az orvosnak?Mert az ok hogy azt mondta gyulladás volt a szervezetembe de honét tugya hogy volt és nempedig van/vagy eztán jön ki? 26-os CRP nem gáz?



2015. jan. 9. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
10-ig normális, de nálad nem lehet komoly a baj. van akinek 200 fölé is megy.
2015. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De, gáz.


Ma majdnem mindenki gyulladásos betegségektől szenved. Senkit nem érdekel. Gabona alapú, tejes étrendünk szénhidrátokban és mérgekben gazdag, ezek mellett még műkajákat is eszünk.. áteresztő lesz a bélfalunk és gyulladás lesz a testünkben.


Ezen alapul a gyógyszeripar, ezeket a betegségeket és a következményeiket kezelgetik, majd meghalunk.


Ennyi. Ha változtatni akarsz valamin, akkor kezdetben: kövess gyulladáscsökkentő étrendet.

2015. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tápi, régen láttunk, merre jártál eddig?
2015. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem vészes.

A kisfiamnak szeptemberben a megengedett érték 11-szerese volt, azaz 100 feletti értéke. Neki légúti gyulladása és enyhébb gyomorgyulladása volt. Antibiotikummal és gyulladáscsökkentővel kikezelték.

Gondolom neked is írt fel gyógyszert és majd rendbe jössz.

2015. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm egyetemen, munkában, halál torkában. Szóval köszi az érdeklődést, voltam erre-arra.
2015. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak vashiányra irt gyógyszert az orvosom.Még csak azt se tudom hol volt a gyulladás.
2015. jan. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!