Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet, hogy vérzett a...

Mitől lehet, hogy vérzett a köldököm?

Figyelt kérdés
Csak így tök random odanyúltam és "vizes volt" Zsepivel felitattam és láttam h nem víz, véres váladék. Meg nagyon büdös is. Kicsi beljebb nyúltam akkor fájt is. Nem nagyon vérzik. Szóval nem az, hogy folyik belőle, de akkor is durván ilyesztő. Mitől lehet, minek lehet az oka? Eléggé ilyesztő. Kameráva l próbáltam fotózni közelről h látszik e valami, de semmi. Így magában nem fáj de ha hozzányúlok akkor igen, kb annyira, mintha egy sebhez nyúlnék.
2014. dec. 29. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami fertőzés lehet. Ha nem szárad ki fürdések között, mert mély a köldököd, akkor begyulladhat, és ezután váladékozhat. Ha kimosod este, akkor papírzsepivel itasd fel belőle a vizet, hagyd megszáradni, kend le belül Betadine-nal, és ragaszd le napközben. Ha nem kezd el javulni pár napon belül, vagy nagyon fáj, vagy belázasodsz, akkor meg kell orvosnak mutatni.
2014. dec. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel jobb ha orvoshoz mész, ha köldökgyulladás, akkor esetleg antibiotikumos kezelés is kell, de jobb ha orvos megnézi, ki kell deríteni az okát és annak megfelelően kezelik.
2014. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!