Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet a testemen mindenh...

Mitől lehet a testemen mindenhol csípés?

Figyelt kérdés
Azt érzém mintha viszketnek mindenhol, de legjobban a labamon vannak a csipesek

2014. dec. 26. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bolha, de az is lehet, hogy atka.
2014. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska?
2014. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy idös otthonban dolgozok es csakis mikor itt vagyok bent akkor kezdek el viszketni. Ha a felsoroltak kozul valamelyik akkor mit lehet ez ellen tenni?
2014. dec. 26. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kellemetlen, de szólni kell a főnöknek, hogy ez van, valaki rovart hurcolt be az intézménybe. A csípéseket meg kell mutatni bőrgyógyásznak, az megmondja, mi okozza, és mit kell tenni ellene.
2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell mutatni az otthon lakóit a dokinak, aki tele van csípéssel, annak a szobáját kell alaposan kártevő mentesíteni. Bár ott akár bolha is lehet. Amikor tőlünk kiköltözött az egyik lakó, akinek kutyája is volt a házban, engem is összecsíptek a bolhák, amikor bementem felmérni a károkat. Az üres házból aztán egy hét alatt kiköltöztek az ugri-bugrik, de ott annyi volt, hogy látszott ahogy ugráltak. Sose értettem, hogy lehet valaki ilyen igénytelen...
2014. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem tervezek hosszù távon itt maradni ebböl

kifolyólag csak az érdekelne, hogy kell e valamit ellene csinálnom vagy majd elmúlik, hamár nem jövök ide többet ?

2014. dec. 29. 05:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!