Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüdőgyulladásom van. Egy hét...

Tüdőgyulladásom van. Egy hét múlva egy fontos üzleti utam lesz, meg kellene arra gyógyulnom. Tudom, hogy az egészség minden üzletnél fontosabb, de akkor is jó lenne ha meggyógyulnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szedem napi 2szer az antibiotikumot,3szor köptetőt,2szer acc-t egész nap forró mézes teát iszok, szinte csak fekszek egész nap. Mit ajánlotok még?
2010. jan. 15. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb út a gyógyulás felé.Feküdd ki, ez nem játék. Nekem egyszerre volt tüdőgyuszim meg mellhártyagyuszim. Két hét kellett amíg rendbe jöttem. Szerintem egy hét az még hosszú idő. De nem ám kimenni, meg táncolni, szigorúan feküdni. Meg aludjál sokat,az is regeneráló ilyen állapotban. És ne streszelj, mert később gyógyulsz. Jó egészséget neked!
2010. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!