Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jobb lábamon bokánál 20ft-os...

Jobb lábamon bokánál 20ft-os nagyságú rózsaszín folt. Mi lehet ez? Gomba?

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem viszket semmi tünet, de mintha kicsit nőtt volna. Nem is emelkedik ki bőrből szerintem gomba lehet. VOltam orvosnál, irt kenőcsőt ,de nem használt. Canesten jo rá esetleg?vagy valami más?18/F
2010. jan. 3. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvittek a földönkívüliek, megvizsgálni, pár nap és elmúlik. Nehogy azt hidd vicceltem.
2010. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha-ha. Értelmes válaszokat várok! Nem mostanság jött ki, azóta kicsit nőtt is de amit orvos adott nem mult el ezért kérdeztem rá a Canestenre.
2010. jan. 3. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gomba lenne, viszketne, és hámlana a bőr. Megpróbálhatod a Canestent, de lehet, hogy az sem segít. Milyen orvosnál jártál? Én visszamennék, hogy csókolom, nem használ a szer, és nő a cuccos. Amúgy bőrgyógyászhoz háziorvosi beutaló nélkül is elmehetsz, ha nem ott voltál. Sajnos sokszor lepasszolják az embert, még komoly betegségek esetén is...
2010. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam , és ő mondta hogy gomba, a gyógyszertárban ugy csináltak valami kevert kenőcsőt mert vissza kellett mennem érte. Fehér tégelyben volt.
2010. jan. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!