Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cukros kalácstól lehetek AIDS-es?

Cukros kalácstól lehetek AIDS-es?

Figyelt kérdés
Nem, kamu tényleg kérdem. KB egy éve vettem egy cukros kalácsot és meg akartam enni a kakaómmal, nah már most éppen nézem a tv-t jó ízűen mártogatom a kalács darabokat a kakaóba, és tolom le őket a számba, majd jó pár falat után rá néztem a pék süteményre, és akkor láttam, hogy belül kb az ötöde piros, és már bele is ettem a piros részbe. Lehet csak én nézem ki az emberekből de van aki a fertőzésnek ezen módját választaná? Ha mással volt hasonló elmondaná? Ha nem vagyok épelméjű azt is nyugodtan mondjátok meg.
2009. dec. 28. 09:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A hepa már kijött volna egy év alatt..
2009. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól mondják. A HIV levegőn pár perc alatt elpusztul, ha megsütötték, akkor pedig 0%, hogy bármi bajod legyen. Amúgy a vér, ha megsütik a kaláccsal, akkor bizony fekete lesz, és ha a belsejében van, akkor csak sütés előtt kerülhetett bele. Vagyis az is 100%, hogy nem vér volt a kalácsban, hanem szerintem valami lekvár maradék valószínűbb...
2009. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Húúúúúú. Amikor meg láttam, hogy megugrott a válaszok száma felugrott rendesen a pulzusom:S Köszönöm a válaszokat, most már akkor teljesen nyugodt vagyok, köszi még egyszer.:)
2009. dec. 28. 11:28
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vér volt, hanem lekvár.


A vér sütés alatt feketévé sülne, utána nem kerülhetett bele, és ha véletlen mégis, akkor mire haza értél volna vele, addigra már nem piros valami, hanem barna lett volna.


Ha vérzékeny az ínyed, akár te is összemaszatolhattad.

2010. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!