Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cukros kalácstól lehetek AIDS-es?

Cukros kalácstól lehetek AIDS-es?

Figyelt kérdés
Nem, kamu tényleg kérdem. KB egy éve vettem egy cukros kalácsot és meg akartam enni a kakaómmal, nah már most éppen nézem a tv-t jó ízűen mártogatom a kalács darabokat a kakaóba, és tolom le őket a számba, majd jó pár falat után rá néztem a pék süteményre, és akkor láttam, hogy belül kb az ötöde piros, és már bele is ettem a piros részbe. Lehet csak én nézem ki az emberekből de van aki a fertőzésnek ezen módját választaná? Ha mással volt hasonló elmondaná? Ha nem vagyok épelméjű azt is nyugodtan mondjátok meg.
2009. dec. 28. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az épelméjűsédben nem kételkedem, de vagy súlyosan paranoiás vagy esetleg mégis kamu a kérdés a nagy unatkozásodban. Ugye ezt a marhaságot te sem gondoltad komolyan amit leírtál? A kakótól meg maláriát kaptál, nem?:)
2009. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgyérted, hogy véres volt a kalács belseje?
2009. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak. Igen úgy de mivel kidobtam egyből nem tudtam megnézni hogy vére.
2009. dec. 28. 09:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj..lehet nem vér volt. Vagy ha mégis, lehet a péknéni elvágta az ujját valamivel,és bunkó módon tovább csinálta a kalácsot, hátha nem veszik észre..szerintem még ha vér is volt,akkor is csekély az esélye,hogy a péknéni pont AIDS-es volt. Ok,gyakori betegség,de azért ennyire nem. Ha nagyon félsz, menj orvoshoz,hogy vegyen vért vizsgálatra. De szerintem nem kell parázni. Egyébként hadd gratuláljak a fogalmazásodhoz,egy élmény volt olvasni.:D Mintha én ettem volna azt a kalácsot..meg is kívántam! :D na sok szerencsét,remélem semmi bajod!

21/L

2009. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egy éve vicces az elején. Egy éve vetted és most etted meg vagy egy éve etted és most unatkoztál annyira, hogy ez eszedbe jutott és leírtad. Ennyire nem lehet valaki nem is tudom milyen...:)
2009. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

09:47 köszönöm a válaszodat, azt hiszem megnyugodtam.:)


09:48 Heló. Ez tényleg igaz, csak egy darabig ez kiment a fejemből, ma meg valahogy beugrott.

2009. dec. 28. 09:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha egy évre kiment a fejedből, akkor azért olyan nagyon nem aggódhatsz...
2009. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Olyan iszonyatosan tényleg nem aggódtam, de ha már eszembe jutott, akkor gondoltam megkérdem.
2009. dec. 28. 10:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor csak unatkozol, nincs nagy baj:)
2009. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A vér az megalvad, nem hinném, hogy véres lett volna a kalácsod. Alvadt állapotban barna.

A hív a testből kikerülve percek alatt elpusztul. Nem hinném hogy túl él egy esetleges sütést, tárolást, szállítást. Mennyi az esélye, hogy HÍV+ volt aki összevérezte? Majdnem nulla.


Szerintem inkább a Hepatitis miatt agódj!

2009. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!