Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Annyit rágom a körmöm, hogy...

Annyit rágom a körmöm, hogy azt vettem észre, hogy 3 ujjamon a körmöm széle, illetve körbe a bőr sárga. Ez gomba? Nincs a körmöm megvastagodva, csak elszíneződött a bőr.

Figyelt kérdés
canestent lehet rá kenni? vagy pimafucortot? mindkettőből van egy pici. Vagy ecet lenne jobb?
2009. dec. 17. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is ne rágd! :) Tudom könnyű mondani. De legalább egy kis ideig álld meg azon a 3ujjon! Kenőcsöt próbálhatod, de az ilyen krém nem sokat ér köröm gomba ellen...

És egy kérdés. Dohányzol? Nem a nikotintól sárga? :)

2009. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, és a körmöm legalább 15 éve rágom szóval nem könnyű megállni. Köszi hogy írtál.
2009. dec. 22. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor már több módszert is próbálhattál a leszokáshoz. Vagy még ilyet nem tettél? :)
2009. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam a keserű lakkot, volt hogy kesztyűben voltam 1 hétig, meg megkíséreltem fegyelmezni magam. Sajnos nem sikerült leszoknom, de nem adtam fel.
2009. dec. 26. 19:27
 5/9 anonim válasza:

Csaj vagy? :)

Ha igen akkor "szerencséd" van..

énis rágtam a körmöm aztán 1 évig műkörmöm volt. ( zselés )

és leszoktam róla (:

Szerintem neked is nagy segítség lehet :)


sajnos ha pasi vagy nemtudok mit mondani :(

2010. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Lány vagyok, és gondolkodtam már rajta. Csak havonta töltetni az sok lenne nekem anyagilag. De sajnos úgy tűnik nincs más mód:((
2010. jan. 21. 18:50
 7/9 anonim válasza:

Én 3 hónapig jártam körmöshöz, megfigyeltem, hogy pontosan hogyan mit csinált.

utána vettem egy kezdő készletet..

www.nailshopbt.hu

És magamnak csináltam, nagyon megéri, és ha magadon sokat gyakorolsz és van kézügyességed hozzá, pénzt is hozhat a házhoz ;)

2010. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a tanácsot! Lehet meg kéne fogadnom, hisz már vagy 18éve rágom a körmöm. Életemben talán 2x volt hosszú.
2010. jan. 21. 20:00
 9/9 válaszolj lécci válasza:
Hali! Ez nem biztos, hogy gomba. A körmöd nem hullámos egy kicsit?
2013. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!