Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan házilag elkészíthető...

Van olyan házilag elkészíthető lötty amitől nem halok meg csak 1-2 napig rosszul leszek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyének néztek , de fontos ! Anyám soha nem hiszi el hogy ha rosszul vagyok .Csak valami olyan dolog kellene amit megiszok és másnap hányni fogok . Kérlek segítsetek .Mellesleg a kioktatós emberek ne írjanak.
2009. dec. 8. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Néha én is szeretnék rosszúl lenni.de ez nem megoldás elbujni a godok előtt.azért a válaszok érdekelnének :D
2009. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
langyos sós vizet igyál... én attól tuti hánynék
2009. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vicces dolgokat árusító boltban vegyél inkább műhányást. Odateszed a földre, messziről megmutatod anyukádnak, aztán mielőtt felocsúdna, eltakarítod, hogy észre ne vegye, miből van. Határozottan kellemesebb, mint tényleg rosszul lenni.
2009. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
96%
Veszel gyógyszertárban keserűsót. 10 grammot elkeversz 2 dl vízben és megiszod majd vársz 2 órát. Ezt 2-3 alkalommal megismétled. Ne félj a harmadik után garantáltan úgy összefosod magad, hogy anyád egy hétig nem enged suliba.
2009. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
A langyos sós víz pont a hányás csillapítására való. Ha a sós víztől hányni lehetne, akkor levesevés után mindenki kidobná a taccsot.
2009. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát bovcsi, de én ha pl tengervizet nyeltem se volt kellemes az eredmény.. plusz, ha sós vízzel gargalizálsz, és abból benyelsz is hányás lesz belőle...próbálj csak meginni egy pohár meleg sós vizet
2009. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor a langyos sos viz nem jo ? Nincs idom elmenni boltba mert hnapra rosszul kell lennem :S
2009. dec. 8. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nincs más, pisilj egy pohárba, és idd meg! Tutira elhányod magad. :)
2009. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem is jó a lagyi sós víz

vagy edd tele magad mindennel garantált a gyomorrontás.

2009. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Veszel kenyeret, megvárod amíg kizöldellik, aztán jó étvágyat!

De bármilyen romlott kaja megteszi, szerintem ez nem túl bonyolult kérdés.

2009. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!