Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak vér útján terjed a...

Csak vér útján terjed a veszettség?

Figyelt kérdés
Vagy akár úgyis,hogy pl. valakinek az ujját bekapta egy róka de nem harapta meg,és után úgy eszik vagy valami? Igen,így jártam mert éppen buli fele menet láttunk egy rókat aztán adni akartam neki kaját,aztán mindig elfutott,de egyszer közel tudtam menni hozzá,és nem harapott rá az ujjamra,hanem csak bekapta.Aztán buli közben kicsit illuminált állapotban elkezdtem enni,és közben jutott eszembe ,hogy elfelejtettem kezet mosni.Bevallom nagy hülye voltam,valaki valamit tud erre mondani?Előre is köszönöm!
2009. nov. 28. 13:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindent így mondtam el ahogy történt , meg ki írtam, azt is mondta az orvos,hogy egy veszett állat már rég megharapott volna,ez meg csak bekapta egy kicsit az ujjam:)
2009. nov. 29. 12:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Életben vagy még?
2023. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!