Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombám van tudom, mert sajna...

Gombám van tudom, mert sajna nagyon sokszor van, de most csak a csiklómnál van ez a viszkető, égő érzés, elég lesz a canesten crém vagy vegyem a megszokott hüvelytablettámat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy mi lenne, ha nem vaktában kezelgetnéd a bajodat random szerekkel, hanem orvoshoz fordulnál?
2013. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képzeld,évek óta egy bizonyos GYÓGYSZERTÁRI szert használok,ami bevállik mindig úgyhogy ne kezdj nekem kötözködni!Én tanácsot kértem normális stílusban!
2013. dec. 17. 07:01
 3/6 anonim ***** válasza:
kenjed, de milyen gyakran jön elö? Volt tenyésztés hogy milyen fajta gomba? Ha évi 1-2 alkalomnál többször van akkor az nem normális és candidára utal amire nem elég a gyógyseres kezelés.
2013. dec. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vettem a megszokott hüvelytablettámat,3db-os egy doboz,általában 6db-tól jövök rendbe.Van,h.egy évben 4-szer,5-ször is van,van mikor elkerül és ritkán van.
2013. dec. 17. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, használd a kúpot is. Lehet hogy csak kívül érzed, de nagy valószínűséggel belül is van fertőzés.

+ ha ennyire gyakran visszatér, akkor ott más gond is lesz, a tüneti kezelés hosszú távon nem lesz elég. Ez csak tanács, de ha érdekel, nézz utána miket tanácsoltunk már itt is többször az ilyen makacs, visszatérő fertőzésre.

2013. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. dec. 17. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!