Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Középfüllgyulladásnál mennyi...

Középfüllgyulladásnál mennyi idő amíg a feszülő érzés elmúlik?

Figyelt kérdés

Már hétfő óta szedem az antibiotikumot, a fájdalom szerencsére megszünt, de annyira erős feszülő érzést érzek még a fülemben...

Be is van dugulva és zúg is...már kezdek megőrülni :(


Akinek volt, mennyi idő múlva múlt el ez a feszülő érzése?


2013. márc. 8. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

a dobhártyád feszül?:O azt fel szokták szúrni, mert a genny nem tud máshol távozni és ksizakíthatja a dobhártyát... és ejtenek rajta egy vágást, hogy kicsurogjon a dobhártyán...

nem vagyok fül-orr gégész, de tanultam anatómiát és tudtommal így csinálják... szerintem ugorj be a dokihoz újra:S

2013. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...jol irta az elso, viszont friss kovirozsanak a zselejet is belehet vinni a fuljaratba vagy friss aloaveranak a zselejet, ezt egy fulpiszka segitsegevel, vigyazva, hogy ne serts meg semmit belul. Ezeknek a novenyeknek gyulladascsokkento es fajdalomcsillapito hatasa is van.
2013. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:(

Olyan érzésem van, mint amikor száll fel a repülőgép...de nem múlik el, csak feszít-feszít és sípol :(

2013. márc. 8. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:

na, akkor nyomás a dokihoz mihamarabb! ez nem szrakozás, nagy bajod is lehet belőle!

amúgy ha igazam van, meg egyetértenek meg ilyesmi, akkor lehet lájkolni;):D

#1es

2013. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3 kicsi mellől nehéz azonnal szaladni az orvoshoz :(

Sajnos csak a hétfő marad

2013. márc. 8. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!