Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet hogy elkaptam az AIDS-et?

Lehet hogy elkaptam az AIDS-et?

Figyelt kérdés
Egy buliban elég sokat ittam és gumi nélkül szeretkeztem egy fél cigány csajjal, akiről híres hogy a pasija nagyon sok nővel lefeküdt és utána vele is. Lehetséges hogy elkaptam a fertőzést?.. Nagyon félek, de egy hónapot várnom kell hogy elmenjek szűrésre.
2013. dec. 1. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Az aids az most mellékes, inkább mesélj, milyen volt ?
2013. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök hogy te ezt ilyen viccesnek találod.. Én nem annyira..
2013. dec. 1. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Lehet. De ne aggódj, a halálod után postán küldjük a Drawin-díjat. Aki gumi nélkül kamatyol, az így járt. És csak örülj neki, hogy símán csak AIDS, nem hepetitis-C, mert az sokkal hosszabb ideig hiteti azt veled, hogy egészséges vagy, de sokkal szörnyűbb is lesz a halálod.


Reggel bemondta a rádió, hogy ma van az AIDS világnapja, ugye? Jó szórakozni másokkal, ugye? Jobb volna, ha a leckédet csinálnád helyette vagy vedd le a polcról a Háború és béke-t. Szép, veretes, hosszú mű, jó sokáig tart. :)

2013. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3-as voltam: ha peidg véletlenül nem hazudsz, és tényleg ez történt, akkor várd meg az egy hónapot. Ha negítv az eremény, akkor vedd úgy, hogy kaptál egy második esélyt és eszedbe se jusson gumi nélkül...SENKIVEL!
2013. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg így történt.. Ha negatív az eredmény nem az hogy gumi nélkül, egyáltalán nem fogok szeretkezni több hónapig legalább az biztos.. Tanultam az esetből, és ha az eredmény negatív lesz, épp elég büntetés lesz ez az egy hónap izgulás és félelem..
2013. dec. 1. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"és gumi nélkül szeretkeztem egy fél cigány csajjal"


Félbe volt vágva és te megdugtál egy halottat vagy mi a rák?

2013. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a valószínűsége hogy beteg vagy. Eleve a lány sem valószínű hogy HIV pozitív. És egyébként a HIV vírust nem olyan könnyű elkapni. Vannak akik évekig nem is kapják el úgy, hogy a párjuk fertőzött. Egyébként ha jól emlékszem akkor azt mondta a dokumentumfilm, hogy 20%, vagy 10% az esély. Tehát egy menettől nem túl valószínű, még akkor sem ha a csaj HIV poz. De szerintem egyikőtöknek sincs baja, szóval azért nem kell túlfeszülni a dolgot!
2013. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 automatakoktel ***** válasza:
0%
Föleg hogy nem is létezik olyan hogy HIV, föleg nem okoz aids-t. Úgyhogy nem kell paráznod, szóval egészségedre, egy jó szexnél már csak két jó szex jobb. :)
2013. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!