Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » AIDS lehet elkaptam?

AIDS lehet elkaptam?

Figyelt kérdés
Számora kevés bé férfival volt együttlétem védekeztünk de kiszakadt az óvszer elmondása szerint van 2 negatív tesztje van okom aggodalomra?
2013. ápr. 20. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A HIV vírust simán elkaphattad!

Mielőbb menj el orvoshoz, mert ha jól tudom 72 óra alatt még megakadályozható a HIV vírus beágyazódása a szervezetbe és elpusztítható. Ha eltelt a 72 óra, akkor is menj el, mert gyógyszerekkel évtizedekig kihúzhatod, ha még az elején elkezded a kezelést. És ki tudja? Lehet hogy hamarosan gyógyítható lesz a betegség! Tehát nyugalom és irány az orvos!

2013. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mielőbb menj el orvoshoz, mert ha jól tudom 72 óra alatt még megakadályozható a HIV vírus beágyazódása a szervezetbe és elpusztítható"


De azt csak akkor szokták alkalmazni, ha valaki például HIV pozitív vérrel, vagy azzal szennyezett tűvel kerül olyan kapcsolatba, ahol lehetséges a fertőzés. Ilyen például egy HIV pozitív betegeket kezelő orvos vagy ápoló. Nem tudok róla, hogy "biztos ami biztos" alapon bármely más esetben alkalmaznák. Főleg, ha csak kiszakadt a gumi. Egy HIV negatív partnerrel.


Persze kizárni semmit sem lehet. Bár tudnám mi az a "számora kevés bé férfi".

2013. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
számomra kevésbé ismert*
2013. ápr. 20. 22:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értsem hogy nagyon stresszes időszakom lesz a tesztig?
2013. ápr. 21. 12:30
 5/7 anonim válasza:

Igen, jól értetted, hisz azt írtam :)

De attól függ, hogy hogy állsz hozzá. Általában az emberek paráznak.

De azért írtam, hogy ne legyen. Tényleg nem kívánom, nagyon rossz.

Minden jót!

2013. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
történt valami?
2013. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valami alatt mit értessz?
2013. ápr. 22. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!