Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a Béres...

Mi a véleményetek a Béres Cseppről?

Figyelt kérdés
Gondoltam ha már úgyis jön ez a vírus (most erről ne nyissunk vitát, hogy van e nincs e) kéne valami immunrendszertámogató valami. Láttam, hogy most akciós a 4-es Béres Csepp, szóltam is a páromnak, hogy amint megjön az egészség kártyája vegyen ilyet. Erre mondja, hogy mielőtt jönne kártya járjak utána valóban jó e, mert ő hallott olyan dolgokat amik enyhén szólva rémisztőek. Állítólag régebben ebben a faluban ahol mi lakunk nem egy idős ember is meghalt a Béres Csepptől. Ugyanis allergiát váltott ki náluk és ennek következtében haltak meg, a párom nagy mamája is szedte egy időben, de mikor hallotta a rémhíreket abba hagyta. Azt mondta úgy emlékszik nagy botrány volt, talán még az tv, újság is cikkezett róla. A dolog érdekessége, hogy mint ahogy a reklámban is benne van a Béres Csepp csak természetes alapanyagokat tartalmaz, nevezettem különféle gyógynövényeket és ugye a gyógynövények ki tudnak váltani ilyen-olyan allergiát, gondoljunk csak a Kamilla virágra. Nem tudom ti, hogy látjátok ezt a dolgot, erre lennék kíváncsi. Használja esetleg valaki? Tapasztalatok?
2009. nov. 20. 08:28
 1/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
53%

Régóta (kb. 20 éve) ismerem a Béres-cseppet és a történetét, a családomban többen használtuk már. Az alkalmazása során nálunk soha senkinél nem lépett sem semmi baj, és nem is hallottam ilyenről, pedig a feleségem patikus. Ezért hihetetlen, hogy "nagy botrány volt, talán még az tv, újság is cikkezett róla"

Be kell tartani a szedési utasításokat, C-vitamin kell hozzá, stb. (Azt nem tudom, hogy ki mibe csepegtette nálatok.)

Ami hátrány felróható, az az étvágynövelés, hízás.

2009. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. nov. 20. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel az íze miatt nem szeretem, de gyerek koromban kaptam- akkor nem volt választásom. Most inkább a csipkebogyó teára és a propolisz cseppre esküszöm. Nem mintha a propolisz finomabb lenne, de azt gyorsan le lehet nyelni. Egyébként erre is lehet allergiás valaki, ugyanúgy mint ahogy bármire. Először csak pár cseppel próbálkozzatok és ha nincs gond, akkor mehet a teljes adag. Ártani biztos nem árt, rengetegen használják.
2009. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nos, nem csak gyógynövényeket tartalmaz a Béres csepp...


TUDNIVALÓK A BÉRES CSEPP BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK SZEDÉSE ELŐTT

"Nem szedhető a Béres Csepp belsőleges oldatos cseppek, ha

Ön a ható- vagy segédanyagok bármelyikére allergiás, fémallergia, valamint súlyos veseelégtelenség esetén, illetve vas- és rézanyagcsere zavarán alapuló betegségekben (haemochromatosis, haemosiderosis, Wilson-kór)."


"MILYEN HATÓANYAGOKAT ÉS SEGÉDANYAGOKAT TARTALMAZ A BÉRES CSEPP BELSŐDLEGES OLDATOS CSEPPEK?

Hatóanyagok 1 ml (18 csepp) oldatban:

Vas (Vas-szulfát-heptahidrát formájában) 2,00 mg

Cink (Cink-szulfát-heptahidrát formájában) 1,14 mg

Magnézium (Magnézium-szulfát-heptahidrát formájában) 0,40 mg

Mangán (Mangán-szulfát-monohidrát formájában) 0,31 mg

Réz (Réz-szulfát-pentahidrát formájában) 0,25 mg

Molibdén (Ammónium-molibdát-tetrahidrát formájában) 0,19 mg

Vanádium (Ammonium-monovanadát formájában) 0,12 mg

Nikkel (Nikkel-szulfát-hexahidrát formájában) 0,11 mg

Bór (Bórsav formájában) 0,10 mg

Fluor (Natrium-fluorid formájában) 0,090 mg

Kobalt (Kobalt-klorid-hexahidrát formájában) 0,025 mg.

Segédanyagok: aszkorbinsav, borostyánkősav, borkősav, kálium-nátrium-tartarát, amino-ecetsav (glicin), nátrium-edetát, glicerin, kénsav, tisztított víz"

2009. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De jó, hogy leírtad! Köszi szépen! :)
2009. nov. 21. 09:35
 6/9 anonim válasza:
59%

Sziasztok!Én kb 2 hete szedem a béres cseppet c vitaminnal.Nehogy elkapjak vmi influenzát.Hát nem tudom,de amióta szedem úgy begyulladt a torkom hogy nyelni alig bírok.Érdemes tovább szednem?Vagy mellé szedjek vmit?Allergiás tudtommal nem vagyok a benne lévő anyagokra.

Köszi a válaszokat.

2009. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz, nem most írt az utolsó kommentelő, de gondoltam megosztom az én tapasztalatomat ! Ugyanazért kezdtem most utána nézelődni a Béres csepp mellékhatásainak, vagy hátrányainak nem is tudom mi a megfelelő, mert nekem is begyullad a torkom tőle !:(

Fogalmam sincs, hogy mitől, mondjuk én már a 4. üveg szedése előtt tapasztaltam és azt is, hogy ha torokfájás mellett tovább szedtem egyszerűen nem tudtam kigyógyulni :(

2012. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mint bármi másál, ennél is előfordulhat allergia, mint ahogy az a használati utasításában is szerepel. Ez esetben nyilván abba kell hagyni. Én nemrég kezdtem el szedni az Extrát, eddig semmiproblémám vele. A közérzetem javult. Ez az egyik hatása. Amúgy ha problémám lesz tőle, abbahagyom. Étkezés közben kell szedni, ez nálam nem mindig valósul meg. Nyilván ez sem mindegy.
2013. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Prince de Bretagne ***** válasza:
65%

ügye ez egy vicc ..... szeded a béres cseppett és félsz hogy beteg leszel

Sporoljàl, ne vedd meg, nem fog àrtani az biztos. Vegyél helyette valami friss gyümölcsöt, zöldséget, gyömbért, hagymàt, fokhagymàt ... de menj el értük gyalog a piacra

2018. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!