Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azt olvastam a HIV virusról,...

Azt olvastam a HIV virusról, hogy tünetei lehetnek többek között a száraz köhögés. Na most nekem ez megvan, nem nagyon múlik de viszotn többi panaszom nincs, most akkor?

Figyelt kérdés

amikor megvolt a kockázatos nemi kapcsolat (orál gumi nélkül) rá pár hétre volt 39 fokos lázam, de az orvos azt mondta hogy hasmenés mellett normális vírusnak tekinthető. Utána megfáztam, aztán már jó ideje nem akar megszűnni a száraz köhögésem. Olyan ingereim vannak csak, nem az hogy majd meg szakadok úgy köhögök óránként ha 2-3 inger van. De akkor is idegesítő. Amúgy voltam véradáson a kapcsolat után 2 hétre rá, akkor nem mutattak ki semmit. Olvastam milyen jelei lehetnek a HIV-nek. De ott votl bőrkiütés, hányás, hasmenés. Ebből nekem csak ez a néhai köhögés van, ahhoz hogy HIV gyanúm legyen, meg kell lenni az összes tünetnek?

22/F


2013. okt. 24. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy fertőzött vagy, de inkább menj el egy HÍV-szűrésre, hogy megnyugodj.
2013. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha beteg lennél szerintem kimutatnák, de nem az lenne a legbiztosabb ha elmennél (te is és a lány is) egy szűrésre?
2013. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy száraz köhögés kevés. A HIV legyengíti az immunrendszert ezért más panasznak is lennie kéne. Akár hasmenés,hányás,nem gyógyulónátha,torokfájás,hőemelkedés,gombásodások,tüdőgyulladás. A saját megnyugtatásodra menj el bőrgyógyászatra,ott csinálnak szűrést(anonim is).
2013. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért írtam azt a lázat hasmenéssel, de a háziorvosom azt mondta rá akkor hogy gyakori ez a láz-hasmenés vírus
2013. okt. 24. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem veszik észre, hogy megfertőződtek, menj el egy anonim szűrésre és megnyugszol. Egyébként ne meséld be magadnak a tüneteket.
2013. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de amúgy a többi tünetnek is jelentkeznie kellett volna? csak szeretnék kicsit megnyugodni addig is míg el nem megyek szűrésre. Mert írnk bőrkiütést, nyirokcsomó duzzadást végtagfájdalmakat stb stb

ez így egyben jelentené a HIV-vel való fertőzöttséget?

2013. okt. 24. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég kicsi a kockázata, hogy így elkapod, de menj el vizsgálatra, hogy megnyugodj. Én is voltam már frászban, de már amikor a vért levették megnyugtattak.
2013. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem akarom nagyon részletezni, mindössze annyit mondok, hogy lehet hogy volt a kezemen hüvelyváladék aztán megfogtam a péniszemet.. ez is sokszor idegesít hogy talán így elkaphattam
2013. okt. 24. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
A HIV-el kapcsolatos láz,hőemelkedés,hasmenés nem szűnik meg néhány nap alatt. Ép az hívja fel rá a figyelmet,hogy tartós a dolog. Én a helyedben nem paráznék! Menj el szűrésre,de nem valószínű,hogy van bajod.
2013. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!