Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért ilyen gyenge az immunren...

Miért ilyen gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Havonta egyszer szinte biztos eszeveszett módon lebetegszek. Orvosnál sokat voltam, de az immunrendszer kérdésére mindig a multivitamint és a gyümölcsöket mondják, amiket én be is tartok, de nem segít. Amennyit csak lehet mozgok, de kegyetlen gyorsan megbetegszem, most is 39 fokos lázzal írok. Mi lehet az immunrendszeremmel? Mit tegyek?

2013. okt. 13. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedjél Béta glükánt és D vitamint, C vitamint a télen folyamatosan.
2013. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tarts probiotikum-kúrát.
2013. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szedd a vitamint, rendszeresen fogyassz téli időszakban frissen facsart narancs és citrom levét. Megbízható termelőtől vásárolj mézet fogyaszd naponta. Probiotikus tejtermékek fogyasztása is szerintem jó pl kaukázusi kefír. Téli időszakban hasznos a savanyított káposzta. Nekem nagyon jó tapasztalatim vannak a teákkal pl borsmenta, zöld tea, rooibos. Aludj, pihenj eleget, és rendszeresen mozogj friss levegőn.
2013. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Természetes, gyógynövény alapú vitaminokat és ne mesterségeseket fogyassz.Az ásványi anyagokat is pótold a szervezetedben.Állítsd helyre a hasznos bélflórádat minőségi probiotikummal és prebiotikummal.Jobbulást!
2013. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
60%

Mi a gyerekeken vettük észre, hogy ahányszor multivitamint kaptak, annyiszor lettek betegek. A végén kisütöttük, hogy a vas lehet a hunyó, azóta tudom, hogy a baktériumoknak is kell vas a szaporodáshoz.

Szedj csak c-vitamint, sose multit.

2013. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uccsó jól beszél. Sok-sok C vitamin, természesen nem a gyógyszertári vackok. Sok nyers kaja, sok szabad levegő, sport és váltófürdő.
2013. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!