Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Neo Ferro Folgamma okozhat...

Neo Ferro Folgamma okozhat gyomorfájást? Volt valakinek ilyen panasza a szedés mellett?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nem a gyomorban bomlik le,hanem a bélben.

nem lehet h mástól fája gyomrod?

2013. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De általába éhgyomorra szoktam bevenni..a gyomrom amúgy is "kényes" a gyógyszerekre.
2013. okt. 9. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de a neve alapján ez vastartalmú, márpedig magas vastartalmú gyógyszerek okozhatnak gyomorfájást, ilyen velem is előfordult. NE éhgyomorra szedd (gondolom, nem írják, hogy úgy kellene), ha ez nem válik be, próbálj valami más vaskészítményt ki.
2013. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi van a tájékoztatóra írva? Ha evés közben, előtt, után kell bevenni, akkor ne éhgyomorra szedd.


Én a Béres vitaminokat nem bírom, valamelyik vivőanyaggal lehet a gond.

2013. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)..Csak azért szedtem éhgyomorra mert úgy hát a legjobban,már leálltam vele most szirupot próbálok ki,csak a vasra szükségem lenne.Szedek Bérels cseppet is mêg C vitamint is
2013. okt. 11. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb vasforrások: vörös húsok, máj, tojássárgája, fehér hús, meg még asszem a tejtermékekben is van. Az állati eredetű táplálékokban több a vas és nagyobb arányban is szívódik fel.
2013. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!