Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kell nyilatkoznom...

Miért kell nyilatkoznom arról, hogy beadatom-e a gyerekemnek a H1N1 elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
Eddig is volt minden évben influenzajárvány, de még soha nem hozott haza a gyerekem kitölteni való nyomtatványt arról, hogy mit akarok tenni? Ha beoltattam az influenza ellen, az is az én felelősségem volt, ha meg nem, akkor az is. Mi ez a nagy felhajtás? Ez nem kötelező védőoltás, mit akarnak ezzel az egésszel elérni?
2009. nov. 9. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert most nagy a hajcihő, hogy ez pandémiás influ.

Nálunk is pont ma kellett bevinni a nyilatkozatot, aminek az volt a külön érdekessége, hogy nem írtak rá olyat, hogy Nem járulok hozzá...

Csak a hozzájárulás volt rajta, pedig azért már csak választhatok, hogy akarom vagy sem.

2009. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mert ezt szervezetten beadják minden gyereknek, aki kéri, így nem kell háziorvoshoz rohangálni, és ha jól tudom, ingyenes is. Tehát nem az a lényeg, h ki oltat, és ki nem, hanem, hogy mennyit rendeljenek az iskolába.
2009. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!