Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladásom...

Tüszős mandulagyulladásom van, és péntekre meg kellene gyógyulnom. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Orvosnál voltam, a hétre kiírt. Írt fel augmentint, algopyrint, van itthon strepsils és tantum verde. Éjjel nem nagyon tudtam aludni, és fájdalmas ha nyelek. Tudtok valami házi praktikát javasolni? Valakinek vannak tapasztalatai?

Köszönöm!


2009. okt. 20. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum meggyógyít, csak maradj otthon. De ha pénteken a hidegben kimész, akkor tönkreteszed az addigi javulást is.
2009. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem volt már és nem lehet a Tüszös mandulagyulladással játszani főleg férfiaknál rá mehet a herékre.
2009. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. okt. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!