Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltassam be magamat H1N1...

Oltassam be magamat H1N1 ellen ha tavaly tüdőműtétem volt?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, hogy eddig egyáltalán nem kértem infulenza elleni védőoltást, és nem is vagyok oltás-párti, de a háziorvosom ragaszkodik hozzá, azt mondja nem hiányzik egy tüdőgyulladás. Most már eléggé megerősödtem, jól vagyok. Vitaminokat szedek. Azonban tömegközlekedéssel járok dolgozni, és az irodánkban is elég sokan vannak. Teljesen tanácstalan vagyok. Mit tegyek?
2009. okt. 9. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
kérezd meg a kockázatokat. és szedj sok vitmint, főképp D vitamint.
2009. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Hát igen, ez az a helyzet ahol élet és élet között döntesz. Igen, élet és élet.


1. Nem biztos, hogy elkapod a H1N1-et.

2. A védőoltást nem tesztelték, mellékhatásai ismeretlenek.

3. Lehet, hogy a védőoltásba halsz bele, nem a H1N1-be.


Van egy ismerősöm aki beoltatta magát a H1N1 elleni oltással, azóta kórházban fekszik, mert olyan rosszul van tőle.

2009. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és erről miért nem irnak ha rosszul lett ???
2009. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Az oltóanyag mellékhatásai nem lennének hatással a szervezedre! Ha óvni akarod a tüdődet, akkor vegyél fel maszkot. Praktiker, Obi, Platform, Tesco...stb lehet kapni különféléket. Igyál sok gyógyteát, vegyél infralámpát. Amúgy mit műtőttek a tüdődben?
2009. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*jó hatással
2009. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3.!


Azért nem írtak róla, mert akkor nem fogyna az oltóanyag és nem menne a pénz egyes emberek zsebeibe.

2009. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!