Elkaptam valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap arra lettem figyelmes, hogy a sípcsontomba kullancs van... Nem tudom, hogy miota lehettett ott, az is lehet már több mint egy hete, mert akkor mászkáltam olyan helyen, d enem vettem észre. Multhéten fájt a derekam nagyon, csak ugy, és egyik éjszaka rezskettem, sztem lázas voltam, ha már több mint egy hete bent van eseteg, akkor lehet ettől? Lehetnek ezek a dolgok összefüggésbe. Amugy orvos kiszedte tegnap d enem mondott loszart se...
2013. máj. 25. 09:04
 1/2 gelazso ***** válasza:
ha körben vörös gyürü alakul ki akkor azonnal orvoshoz( egy másikhoz!!)
2013. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Velem is volt egyszer ilyen,de nekem csak egy napig volt ott.. (pontosan a térhajlatomban)Másnapra lett ott egy szép kis lilás-vöröses karika a helyén(nem is kicsi) Elmentem vele bőrgyógyászhoz és egyből rávágta,hogy ez Lyme-kór.

Nah otthon kibőgtem a szemem minden bajom volt, de anyuék felvittek azonnal Pestre ott van egy olyan orvos aki csak ezekkel foglalkozik. Vért vettek tőlem és megnézték elkapta-e valamit. Szerencsére a vérvétel kimutatta,hogy nem,de 3 hónapig antibiotikumot kellett szednem kőkeményen! Szerintem egy ilyen vizsgálat nem ártana meg ! :)

L/20

2013. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!