Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti álltok vagy ültök a BKV-n?

Ti álltok vagy ültök a BKV-n?

Figyelt kérdés
Én inkább leülök, de a legtöbb járművön azt is gusztustalannak találom. Undorító némelyik ülés, és ki tudja, épp mit lehet róla összeszedni, akár ruhán keresztül is. De ha a kapaszkodót fogom meg se hinném, hogy sokkal jobb.
2013. ápr. 28. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a metrón többnyire állok, igaz hogy a korlát kitudja milyen dzsuvás mármint a nem látható dzsuvára gondolok, de eddig szerencsére nem lett tőle nagy bajom, és mindig mostam kezet ha a munkahelyemre, vagy hazaérkeztem.

Persze volt amikor elfelejtettem teljesen és a számhoz nyúltam vagy éppen ettem, de még nem haltam meg, és bajom sem lett.

A metrónál azt az újat ami a 2-esen van azon is lehet ám dzsuva de ha van hely inkább leülök mert az még úgy ahogy tiszta, meg azért takarítják de a baj az hogy csak éjjel amikor már nem járnak.

2013. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, bár a metrón, mióta szigorúbb szűrés van, talán kevesebb az ápolatlan ember. De buszon és villamoson, ki tudja ki ült éppen előtted.
2013. ápr. 28. 14:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig leülök, ha van hely. Ha ennyire paráznék a kosztól, akkor elég annyi, hogy nekidőlök egy rúdnak a buszon... Ruhán keresztül mégis mit szednél össze??
2013. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Naná, hogy leülök. Utazok 1 órát reggel és 1 órát este, közben a munkahelyemen is állok 8 órát, azt a plusz 2 órát nem tudom, és nem is akarom még állva eltölteni. Otthon nyilván rögtön átöltözöm, nem ülök le a székbe, fotelbe ugyanabban a nadrágban, amiben a buszon is ültem.

Kicsit túlzás lenne folyton attól rettegni, hogy elkapok valamit, ha leülök, vagy megfogom a kapaszkodót. Nyilván hazaérkezéskor kézmosás, plusz átöltözés, ami alapvető, és akkor már meg van előzve a probléma. Nem lehet burokban élni.

2013. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még annyi, hogy emberek ezrei, százezrei utaznak naponta a BKV-val, ennyi erővel már rég járványoknak kellene lennie, mert mindenki elkapna mindenkitől minden vackot
2013. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amióta egyszer vizeletbe ültem, azóta állok, nem vettem észre a kárpitos ülésen, hogy nedves.
2013. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a levegőben is rengeteg baci van, vízeletpára, szardarabkák és a szád előtt nincsen semmi...


Szóval fontos dolog a higénia, de el kell fogadni, hogy bizonyos dolgok ellen nem neked, hanem az immunrendszerednek kell fellépnie; nyugodtan mászkálj a városban, ülj le a BKV-n, simogasd meg a szarosseggű tehenet, stb

2013. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Leginkább az élősködőktől félek. Tetű, rüh, ruhatetű, ilyesmi. Tudtommal azok ellen lehet bármilyen erős immunrendszere az embernek. Tudom, hogy ezek nem veszélyesek, és kezelhetőek, de mégis igen kellemetlenek.
2013. máj. 18. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ha van hely leülök. DE MINDIG nézd meg hova ülsz!!!!!Alaposan! Hátra sose dőlök székeken mindig csak amoylan épphogy leülök,alig foglalok helyet:DD

Amíg kezet nem mostam BKV fogdosása után nem megyek pisilni,enni sem eszem addig. Tehát melóhelyre bérek irány kezet mosni egyből!

Mivel elég hosszú loboncom általában utázskor előrehúzom,hogy ne dörgölőzzön neki a támlának..ki tudja ki ült ott eddig,bár tudtommal a tetű meg ilyenek csak élő szervezetben marad meg..aztán ki tudja:D

2013. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Nos igen, ezek az emberek kapják el általában a legtöbb betegséget, akik félnek minden kis piszoktól, meg minden után kezet mosnak. Mivel az immunrendszerük egyenlő a 0-val, mert nem edződik, és olyan mint egy kisbabáé.
2013. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!