Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Figyelt kérdés
Miután haza értem az iskolából észre vettem, hogy fáj a torkom és "hála jó égnek" még hőemelkedésem is van, és egy kicsit az orrom is folyik. Na most evvel csak az a gond, hogy most fogok két hét múlva érettségizni és a jövő hét elég fontos lenne, arról nem is beszélve hogy a hétvégén is lenne pár előkészítő, de annak a kihagyása talán nem okoz akkora gondot. Tudom, hogy ez nem lehet több egy egyszerű torok gyulladásnál, de hogy tudnám leggyorsabban kiheverni, úgy két nap alatt, hogy még a visszaesés kockázata se fenyegessen?

2013. ápr. 19. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A torokfájásra a legjobb, ha felkockázol egy hagymát megsózod és magában megeszed. Marni fogja a torkod és eléggé erős, de nagyon hatékony. Igyál forró, mézes teát. Estelente pedig vizezz meg egy ruhazsebkendőt, rakd a nyakadba és tekerj köré sálat. Ezek nagyon ismert módszerek biztosan te is hallottál róluk. Ajánlhattam volna valami csodagyógyszert, de az nincs. Tartsd be a tanácsaimat és szerintem gyorsan meggyógyulsz. Kérlek írd meg, ha hatott! :)
2013. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! A tea mindig jó! :D
2013. ápr. 19. 19:05
 3/3 anonim válasza:
100%

A tea segít, nekem szokott.

Érdekes, hogy mindenki érettségi előtt betegszik le.

2013. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!