Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt itt már valaki H1N1 -es?...

Volt itt már valaki H1N1 -es? Milyen volt, hogy vészelte át? Tünetek, lefolyás? Orvos mit csinált?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Mielött kiírsz egy kérdést feldobja a lehetőségeket és szerintem kb 50 ilyen kérdést erről.

Nem értem miért nem azokat olvasod el. Tünetekkel, lefolyással, kezeléssel, félelmekkel kapcsolatban is.

2009. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen,pont ma hevertem ki a h1n1-et.Igaz orvosnál még nem voltam,de a tünetek szinte ugyan azok amiket írnak.2 napig tartott nekem,ennyi.Orrdugulás,fáradság,fejfájás,szédülés,torokfájás,köhögés.És semmi láz.Túl lehet élni,nem a világ vége..a média hülyesége az egész.
2009. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, de ilyen lehetőséget nem dobott ki, és egyébként sok kérdést elolvastam erről a témában. A kérdésem pedig kifejezetten arra irányult, hogy valakinek van e tapasztalata a "saját bőréről", hogy vajon valóban úgy zajlik-e ahogy mondják. Illetve arra, hogy az orvos mit csinál egy ilyen beteggel. (vérvétel, milyen gyógyszert ad stb. )

Azért köszönöm a válaszokat.

2009. szept. 25. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy azt a 20:46-os írta, akkor Nekem is az van jelenleg.

Tök azok a tünetek, de annyi különbséggel, hogy Én már lassan egy hete szenvedek tőle.

Most az erős köhögés fázisában vagyok, és valóban semmi láz.

Édesanyámért aggódom, mert Ő is belecsöppent, viszont orvoshoz nem hajlandó menni.

2009. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a vírusom második napján...Tegnap még kivoltam,és éjjel arra ébredtem,hogy folyik a víz a hátamon,lázam viszont nem volt.Orrdugulás,torokkaparás még jelen,de már sokkal jobban vagyok,orvosnál nem voltam,aki a környezetemben elment,annak pihenést mondott az orvos,és sok tea,folyadék!Erre gyógyszer nincs,csak a megelőző oltás,ha az kimaradt,akkor marad a pihi,és c vitamin hegyek!
2009. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
no para emberek,ez csak egy média által felfújt nátha :) 09.24. 20:46-os vagyok,és úgy kigyógyultam belőle 3 nap alatt,hogy észre se vettek rajtam semmit a többiek.
2009. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

olyant ne állítson senki hogy h1n1 fertőzése van aki nem tudja hogy az van neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem olyan egyszerű a dolog ahhogy hiszitek ám!

a h1n1 betegeket elkülönitik! ott kezdődik mikor kiderül!

2009. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
44%
Én magam nem estem még bele,és persze nem is szeretnék,mivel terhes vagyok!Mindenesetre szerintem akinek nem volt láza egyáltalán,az tuti csak náthás volt és nem influenzás!És ,hogy állíthatjátok,hogy azok voltatok,ha nem végeztek tesztet rajtatok,és ráadásul volt aki 2 nap alatt átesett rajta!Még egy sima influenza is jobban ledönti az embert!
2009. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
oh csak a média fassága az egész gyerekek :D
2009. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

már nem azért, de szerintem is csak megfáztatok.

az influenza lázzal jár, és nem orrdugulással..

2009. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!