Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés folyamatát van...

Gyökérkezelés folyamatát van olyan, aki minden fájdalom nélkül vészelte át?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy az első és utolsó kezelés között nem fájt neki.

Ma voltam dokinál, azt mondta vagy gyökérkezelés vagy húzás, és igazán vonakodom a gyökérkezeléstől. Nem tudom mi legyen.


2010. szept. 17. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyökérkezelés nem annyira fájdalmas, kellemesen kibírható. Úgy vélem, jobb, ha megörzöd a fogad, amíg csak lehet. Nekem most húztak, véstek, és messze rosszabb, mint a gyökérkezelés.
2010. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt gyökérkezelve egy felső fogam és nem fájt. Mindig kaptam érzéstelenítőt,de az utolsónál(tömés),már nem kellett érzéstelenítő,mert akkor már kivan ugye idegelve :)
2010. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Nekem pl. nem fájt egyáltalán.
2010. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
nekem se fájt egyáltalán, de ettől én is paráztam nagyon. Nem tudom, honnan jött ez a legenda, hogy fáj, de rengeteg embernek okozott felesleges félelmet. Isten áldja a Lidocain feltalálóját:)
2010. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy nem fájt, és volt olyan is, hogy hazafelé a falat rugdostam, annyira megviselt. Egyébként attól függ, hogy be van-e gyulladva a fog, mert ha igen, akkor semmit se ér a lidokain. Ilyenkor jobb helyeken először lehúzzák a gyulladást, aztán jön a kezelés, rosszabb helyeken meg a "nem nekem fáj, ne ordítson" mentalitás következik.
2010. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 3 gyökérkezelt fogam van és egyik se fájt.
2010. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a gyökérkezelés a kellemetlen, hanem amikor utána pár év, évtized múlva begyullad alatta a csonthártya, és ki kell húzni.
2010. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni,mert ha az érzéstelenitő szurit jól adják be akkor az égvilágon semmit nem fogsz érezn!!Nekem egy gyökérkezelt fogam van,de abszolút semmit nem éreztem...

Ha meg jól kiidegelik a fogat a gyökérkezelés során,utána már gyerekjáték az egész,semmit nem érzel!!;)

2010. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a gyökérkezelést. Ha kihuzatod az rosszabb :)
2010. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!