Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Időnként enyhén véres széklet,...

Időnként enyhén véres széklet, hányinger, hasmenés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Több hónapja fennáll, de csak az utóbbi időben eszméltem fel hogy ez komoly betegség is lehet és megvagyok ijedve nagyon. Kérdésem az lenne hogy a leírt tünetek alapján mi lehet, illetve mire számíthatok és hová kellene mennem vele.

Tünetek: Reggelente mintha fel lenne gyorsulva az emésztésem. Ha eszek valamit perceken belül mehetek is a klotyóra. Általában nem hasmenésem van mert a székletem szilárd (néha megesik azért). Vért csak egy hónapban 3-4 alkalommal tartalmaz, minimálisan, friss formában. Esténként hányingerem van szintén 3-4 alkalommal, főleg mikor vízszintesben vagyok.


2009. szept. 22. 08:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
na mi tortent azota?
2010. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hála az égnek mondhatom hogy elmúlt. Kicsit jobban figyeltem rá mit eszek, több folyadékot ittam, és egyszerűen megszűnt. Azóta pedig már a folyadékbevitelem is visszacsökkentettem de nem jött vissza, aminek örülök. Remélem soha nem jön már vissza!
2010. dec. 25. 08:21
 13/14 anonim válasza:
Látom itt nagyon sok hozzáértő van! Nekem az lenne a kérdésem, hogy anyukámnak is vért találtak a székletében, de ő nem vette észre, csak labor mutatta ki. Mire gyanakodhatok?
2012. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Azt azért hozzátenném hogy immunbeteg és Medrolt szed.
2012. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!