Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már vagy 2 hete nagyon köhögök...

Már vagy 2 hete nagyon köhögök, ma reggel még vért is. Lehetséges, hogy tüdőrákom van?

Figyelt kérdés
régóta mellkasi fájdalmaim vannak, mintha a bordámmal lenne valami, de nincs, volt röntgen, minden. volt hogy annyira fájt hogy fel sem tudtam állni. időnként légszomjam van. ez lehet tüdőrák? félek. :(
2008. jún. 11. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha volt mellkasi röntgen és negatív, akkor nem daanttl köhögsz vért.

De ha vért köhögsz, minden eddigi vizsgálattól függetlenül spuri vissza a háziorvoshoz, ha benne nem bízol, menj be egy ügyeletre.

Be vagy oltva TBC ellen? (mondjuk én is be vagyokoltva Pertussis ellen, mégis elkaptam).

Hány éves vagy?

2008. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
embólia?
2008. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az az eset, amikor mindenképpen el kellene menni orvoshoz. A körzeti orvosod valószínűleg egy rövid vizsgálat után tovább tud irányítani a megfelelő helyre.
2008. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,midenképpen menj el!Sajnos a röntgen sok esetben csak későn mutatja ki a daganatot!Másfajta vizsgálatoknak is járj utána,MR,CT,PET CT bár az nagyon-nagyon drága.És ne hagyd magadat elküldeni,az egészségedről van szó!
2009. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!