Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap este óta megy a hasam...

Tegnap este óta megy a hasam 2szer hánytam és 38 a lázam! Valaki valami gyors gyógyulási tipp?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 10:53
 1/7 anonim válasza:
Először azt lenne jó tudni , hogy mi okozza , lehet egy mezei gyomorrontás esetleg valami baktérium által okozott betegség.De minden képen igyál sok folyadékot mert az ember nagyon hamar kiszárad ha délután este fele nem jobb akkor mindenképpen orvos.
2013. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a vírus van most "terítéken". Nem tudsz mit csinálni, feküdni kell egy-két napot. Igyál sokat, és ha nem múlik, hétfőn menj el orvoshoz (vagy ha nagyon sokat hánysz vagy a hasmenés miatt fenyeget a kiszáradás, akkor menj az ügyeletre még a hétvégén).
2013. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!A láz lejjebb ment, de még nem vagyok jól!Nyomom a teát és meleg ágy!
2013. márc. 23. 13:29
 4/7 anonim válasza:
Jól teszed :) Minél előbb gyógyulj meg! (Első voltam)
2013. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tippre Calicivírust kaptál el. Nem tudsz semmit tenni ellene. Ahogy a többiek is írták, sok folyadék és pihenés. Maximum fél hét alatt el kellene, hogy múljanak ezek a tünetek. Feltéve ha calici okozza.


Tudom sokat nem tudtam segíteni.

2013. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a bibi tartós, irány a doki!
2013. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt múlthéten. Kedd délután kapott el, jól legyengített. Még vasárnap is hasmenésem volt, de hányni szerdán hánytam utojára. Én is calicire tippeltem, de mindegy is, pihenésen és folyadékpótláson kívűl semmit nem tehetsz. Vagyis alapos kézmosás, fertőtlenítés mindenhol...én így kerültem ki, hogy a 2 éves ikreim és a férjem ne kapja el...Szerencsére nem kapták el:) Jobbulást!
2013. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!