Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg vagyok fázva. Mit tehetek...

Meg vagyok fázva. Mit tehetek ellene h hamarabb meg gyógyuljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha vírusos a fertőzésed, akkor vegyél Coldrex tablettát a patikában és az helyrehoz.

Ha pedig bakteriális, akkor pedig orvoshoz kell menni és írnak fel antibiotikumot. Nekem mindig azt mondja a háziorvosom, ha sima, átlátszó vagy fehér az orrváladékom és nem vagyok lázas, akkor az vírusos fertőzés, elég a Coldrex, ha besűrűsödik az orrváladék, de még fehér, akkor ACC pluszban, de ha színeződik az orrváladék, sárgás vagy zöldes lesz vagy láz is előjön, akkor pedig antibiotikum, mert az már bakteriális fertőzésre utal.

Szóval ha nem akarsz vagy nem tudsz egyből orvoshoz menni, akkor próbáld meg a Coldrexet, de ha bármi utal bakteriális fertőzésre, akkor orvos! Illetve még így is elmehetsz orvoshoz, mert ő a szakember, ő tudja csak igazán megállapítani, hogy pontosan mi bajod van és mi rá a megfelelő kezelés.

2013. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neocitran minden este.Nekem bevált.
2013. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neocitran nekem nem nagyon vált be eddig:S
2013. jan. 31. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A coldrex egy fos. Tegnap egy egész levéllel betoltam, de ennyi erővel gumicukrot is tolhattam volna -_-
2013. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit, nem kívánságműsor sajnos. Sok pihenés, fekvés, alvás napokig, közben szeded a gyógykészítményeket (pl. Dorithricin) iszod a gyógyteát mézzel.
2013. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!