Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyakori tetoválás...

Bedybaba kérdése:

Milyen gyakori tetoválás általi vérfertőzés? Mennyi idő a lappangási ideje? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
2 hete csináltattam kozmetikai tetoválást, a szemöldököm csináltattam meg. Úgy egy hete folyamatosan szédülök, láz és a hőemelkedés felváltva, hányinger és hasmenés is jelentkezett. Nyilaló fájdalmat érzek a fejemben. A szédülés ásítás során észlelhető tompuló halláshoz hasonlít. Kérem válaszoljatok van félnivalóm??

2013. jan. 11. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vérfertőzést kétlem hogy kaptál, ha csak nem szexeltél közben valamelyik közeli családtagoddal. Max vérmérgezést.de annak mások a tünetei, ez engem egy enyhe megfázásra emlékeztet.
2013. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vérfertőzés az 2 közeli családtag szexuális kapcsolata.

A vérmérgezés tünetei meg ezek,de nem értem mért vártál 2 hétig,és mért nem mész orvoshoz.

[link]

2013. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miklós G. ***** válasza:

Hm, hát a normál higiénés körülmények megtartása mellett, ma már ritkák az ebből fakadó fertőzések, bár ennek ellenére is lehet a bőröd érzékeny a festékre, végül is nem egy hálás dolog a bőrnek, pláne, ha még fémezett is a festék, a nehézfémmérgezés nem épp jó dolog. Ám a tüneteid nem bőrfertőződésre utalnak, az a szokásos bőrpír, lokális-gyulladás, lüktetés, gennyezés, durva esetben vasculitis stb. (könnyen felismerhető) Bár ennek ellenére lehet, tetoválás "nyitotta kapu" volt a probléma kiindítója. Én mégsem azt gondolom, hogy ez a két dolog összefügg, a kimaradt egy hét miatt sem, nem mennék most bele patofiziológiai összefüggésekbe, de szerintem indokolt meglátogatnod a háziorvosod, ez az állapot a lázzal együtt mindenképp valami fertőzésre utal. Persze az is lehet, hogy nem mind összefüggő dolog. Így "vakon" csak találgathatunk.


Üdv!

2013. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szemöldököm tetováltatni?!!! Hát, tudod...!!! Sajnálom, hogy ilyen tüneteid vannak, de aki szemöldököm tetováltat, arról megvan a véleményem...
2013. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves utolsó... megvan a véleményed Róluk?? És mi van akkor, ha muszáj Neki csináltatni, mert például ritka a szemöldöke, és olyan, mintha nem is lenne?!?!?!?!?!
2014. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!