Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Emésztési zavarok esetében...

Emésztési zavarok esetében mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is azt mondd el, mit jelent az emésztési zavar számodra. Székrekedés, hasmenés, hasfájás, puffadás? Ezeket mind máshogy kell kezelni.
2012. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enyhe hányingerem szokott lenni, de csak egyszer hánytam. Ritkán fáj a hasam, de inkább az bánt, hogy nehezen tudok enni. Két-három hétig kutya bajom, aztán egyszer csak erősebb a hányinger, nem tudok enni semmit, ebből az következik, hogy legyengülök, semmi erőm...de aztán valahogy abbahagyja. A vértérképem tökéletes volt, meg vérszegény sem vagyok, nem is vagyok terhes.
2012. dec. 28. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ártana csináltatni egy gyomortükrözést, hogy megnézzék van-e a nyelőcsőben/ gyomorban valami, ami ezt okozhatja. Ha fogyás is társul ehhez, akkor végképp indokolt lenne, még annak ellenére is, hogy jó a vérképed. Ha gyomortükrözésen nem találnak semmit, akkor szerintem pszichés ok lehet. Nem ér téged túl sok stressz mostanában, vagy nem vagy olyan helyzetben, amit ,,nem bír a gyomrod bevenni"? Ha ezek esetleg igazak, meg kéne próbálni kiiktatni a stresszfaktort.

Ha meg nagyon étvágytalan vagy, a Béres csepp általában segíteni szokott, attól megjön az étvágy.

2012. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is ilyet érzek pontosan így,nekem is tudna vlaki segíteni? 14l
2012. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de nekem az orvos azt mondta hogy lehet hogy a szervezetem nem tudja leküzdeni ezt a hányós vírust és ezért nem hányok csak hányingerem van de stresztől is lehet például nekem nincsenk barátaim és elég depis vagyok -ettől is lehet nekem,vagy nem? szal rövden lehet hogy neked is vmi lelki okból van - előző voltam
2012. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!