Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van nekem, lábgomba...

Miért van nekem, lábgomba vagy koromgomba? Már sokfajta kenocsot stb. kiprobáltam . Nincs valami, gyogymod erre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Apukám mindig azt mondja hogy az ecet jó rá. És én is tapasztaltam hogy valóban hatásos. Vattával kend rá a lábadra. Ha nem gombás a lábad megelőzésnek is kiváló.
2009. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kosz, de már azt is sajnos kiprobáltam.
2009. aug. 17. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Hidratáló kenőcshöz-ezt a patikába lehet kapni egy natur kenőcs, ezüst kolloid oldatot lehet kapni a gyógynövényesnél, ebből keverj a kenőcsbe és kend be vele a lábadat.Az ezüst kolloidot direktbe is rá lehet kenni, de utána száradjon rajta, vagy borogasd vele.
2009. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbször az is probléma, hogy ugyan kenegeted a lábad mindennel, de ugyanazokat a fertőzött cipőket hordod tovább, amik szépen mindíg visszafertőznek.

Tehát amelyik cipőt nem tudod fertőtleníteni, azt dobd ki, vagy legalábbis egy darabig ne hord.

2009. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Használj ecetet+chinofungin spray-t.Reggel és este.Anyumnak jó volt.
2009. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, mindenkinek!
2009. aug. 17. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a körmöd gombás akkor csak a tabletta az ami hatni fog. Cipőfertőtlenítéshez lehet venni formalinos kendőt. belerakod a cipőbe az egészet együtt 24 órára légmentesen le kell zárni. Szörnyen büdös úgyhogy utána szellőztesd ki.


Ezüstkolloiddal óvatosan nagy mennyiségben mérgező lehet.

2009. aug. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
A Te szervezetedbe van gomba.A körmödről lesz a legnehezebb eltüntetni.Bőrgyógyász írhatja fel a tablettát amit kúra szerűen be kell venni,nem olcsó Tb nem támogatja több ezer ft,addig is ha meg van vastagodva tudod vékonyítani persze nem gyémánt reszelővel és külön kéne használnod a törölköződ,papucs fertőtleníteni magad után iletve írták a formalinos megoldást kötelező,külsőleg meg használj recept nélkül is kapható krémet.
2009. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszok nagyon jók, és még: mindig töröld szárazra a lábad, hintőporozd a lábujjaid közét és ha nagyon izzadós a lábad és zárt cipőt húzol, tegyél a lábujjaid közé gézlapokat. Ezek felszívják a nedvességet. Ezek megelőzésnek is jók, hogy ne fertőződj vissza.
2009. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon fontos része a lábgomba kezelésének, amire szinte senki nem gondol: nem szabad SZAPPANT v. bármilyen lúgos szert használni lábmosáskor. Ui. a lúgos közeg a gombák életeleme (ezért hasznos az ecet is). Én csak tiszta vizet használok és körömkefét, tusoláskor is vigyázok, h a sampon ne folyjon a lábamra.
2009. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!