Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hüvelygomba! Milyen kezelési...

Hüvelygomba! Milyen kezelési módok vannak? (lejebb)

Figyelt kérdés
Egyszer elkaptam és azóta gyakran visszatér.Hiába kezelték már sok féle képen.Tiszta és ápolt nő vagyok, akinek csak egy partnere van.Mi okozhatja a problémát?Kétségba vagyok esve..
2009. aug. 11. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Legjobb ha felkeresel egy nőgyógyászt. Amúgy a canesten combit próbáltad már?
2009. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Már konzultáltam a nőgyógyászommal ő minden esetben canesten combit írt fel és hatásos volt ,amég újra fel nem tűnt.Arra gyanakodom ,hogy talán valami belül nincsen rendben.Olvastam a bélgombáról ,aminek egyik tünete és velejárója a hüvelygomba gyakori megjelenése.

2009. aug. 11. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak kérdezni szeretnék. A Canesten Combit lehet recept nélkül is kapni? Egyébként ez hüvelykúp? Sajnos nekem is aktuális, de pont nyaralunk, itt nem szívesen mennék el dokihoz.
2009. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen a canesten combit recept nélkül kapod a gyógyszertárban. hüvelykúp és krém jár hozzá.


kérdezőnek: a partnered is kenegette a péniszét krémmel? ha nem, akkor kenegesse ő is, hiába nincs tünete, ugyanis férfiakban legtöbbször észrevétlenül marad.

másik, amiről te beszélsz, a bélgombák....hát jah. diétával kiiktatható, de az nagyon kemény. 3-6 hónapos diéta és alig lehet vmit enni, mer kb minden tiltólistán van. én a helyedbe először csak vmi lájtosabbal probálkoznék (a partner kenegetése után), hogy kerülöm a cukrot, és a fehérkenyeret. és minden este megennék egy gerezd fokhagymát, felvágva, vízzel, egybe lenyelve. gyógyszertárból normaflore, vagy lactiv (ezek bélflórahelyreállítók) és sok élőflórás joghurt.


de először télleg a párod kenegetésével kezd, mert legtöbb esetben ez okozza a visszatérő gombát, h elfelejtik a partnert is kenegetni.

2009. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet recept nélkül én is nemrég vettem. 1 db canesten krémet+1db aplikátort+3db hüvelytabit tartalmaz. Kb: 2000Ft volt. (Első válaszoló voltam)
2009. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A partnerem minden alkalommal amikor probléma volt bekente magát Canestennel.A férfiaknál nem tudom pontosan milyen szintomák fordulnak elő,viszont ő arra panaszkodott a pénisze száraz és hámlik.A tünetei miatt arra gyanakodtam elkapta tőlem ,mondtam neki kenje be.
2009. aug. 12. 10:35
 7/7 A kérdező kommentje:
A harmadik válasz írótól szeretném megkérdezni ,hogy van e valamilyen teszt ,ami segítségével meg lehet állapítani a bélgombát vagy sem?
2009. aug. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!