Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eltűnhetnek valahogy a hegek...

Eltűnhetnek valahogy a hegek az arcomról?

Figyelt kérdés
júniusbanvolt egy bakteriális bőrfertőzésem/ótvar/ az arcomon.meg vártam amig elmúlt.mikor már úgy éreztem h elmúlt és a krémem is elfogyott rá elmentem strandra.viszont piros foltos lett az arcom.és nem szeretnék így maradni:(
2009. aug. 9. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel el fognak múlni. Nekem is volt csúnya tályogszerű az arcomon, sajnos többször is. A legutóbbi nagyjából meg is gyógyult, de a helyén még látszik a sejtszaporulat, és pirosas is. De gondolom idővel ez is elhalványul, és a "púp" is eltűnik, úgy mint a többinél.
2009. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy mennyire mélyen roncsolódtak a szövetek. elképzelhető, hogy nem szabadott volna napoztatni a beteg bőrfelületet.
2009. aug. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fontos hogy a hegeket erősebb naptejjel kend be ,de a legtanácsosabb kerülni a napozást.
2009. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!