Mi lehet ez a térdeimen? Lásd alul.
szia.
először is, menj el bőrgyógyászhoz.
Másodszor, én nem vagyok az, de van egy egészségügyi lexikonom és abból leírom azokat amiknek a tünetei hasonlóak ehhez:
-bőrkeményedés
-örökölhető szaruodási zavarok
-pikkelysömör
-bőrrák
-felfekvés
nemtudom nem ijesztegetésből írom, csak azt könnyebb kitalálni hogy mi NEM, pl nem ekcéma, de annyi féle van h azokat hosszabb lenne leírni, így leírtam, hogy e szerint az 1991-es könyv szerint mik jöhetnek szóba. De aztán lehet hogy tök más, mindenesetre ezekre neten rákereshetsz,a zátn hátha ír valami okosat. Aztán holnap menj bőrgyógyászhoz 8vagyis lehetőleg ma, mert hétvégén nicns rendelés)
Valamelyikőtök írta, hogy menjen még ma vagy holnap bőrgyógyászhoz.
:O Nekem amikor bőrproblémám volt, akkor csak két hónappal későbbre kaptam időpontot... Szóval hogy oldanátok meg az azonnali dokit? :O
Nem olyan egyszerű az...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!