Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Patkánnyal kerültem közeli...

Patkánnyal kerültem közeli kapcsoatba. Lehet ebből nagy baj?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel beszélhgettünk az utcán, és elszaladt előttünk egy patkány. Ráadásul bemászott a csatornába. Azt hallottam, hogy a patkányok a hjtetűtől kezdve az aidsig mindent terjesztenek. Lehetek pestises szerintetek? Nagyon félek, az előbb véres volt a köpetem is. Mit tegyek?
2012. okt. 13. 00:35
 1/7 anonim válasza:
86%

ELMENT elottetek egy patkany.. meg hozzatok sem ert, nemhogy megharapott volna benneteket..


Mi a halal veres f@szarol beszelsz te itt b+ ?


Az egvilagon semmi bajod nincsen, azon kivul h egy hisztis elmebeteg hipchonder vagy.

2012. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aligha. És csak felvilágosításként közlöm, hogy a galambok többféle nyavalyát terjesztenek, mint akármelyik patkány.
2012. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk a pestist a pakányok bolhái vitték rá az emberre.

Ha leugrott róla egy éppen pestises bolha és átugrándozott rád az aszfalton át, akkor lehetnél akár pestises is, ha nem lennél beoltva ellene. De szerencsére be vagy.

2012. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szal most abból hogy gennyeset csuláztál arra következtetsz hogy pestises lettél egy előtted futó patkánytól? Nincs több kérdésem...
2012. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a csatornába is bemászott, akkor ti már valóban AIDS-esek és pestisesek is. Sőt idióták is.

Most már csak annyit tehetsz, hogy a patkány után ugrasz a csatornába.

2012. okt. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most komolyan nagyon félünk. Nagyon fura dolgok történnek velünk. Múltkor jött velünk szembe egy tyúk a négysávos mellett. Megijedtünk. Hogyan közöljük anyukánkkal, hogy meg is szólított minket. Félünk, hogy nem hinnének nekünk:S
2012. okt. 13. 02:38
 7/7 anonim válasza:
szerintem senki sem hiszi el hogy megszólított titeket egy tyúk. am mit szedtek?
2012. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!