Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szénanátha, allergia ellen...

Szénanátha, allergia ellen milyen diéta?

Figyelt kérdés
valaki itt írta, hogy ő diétával szüntette meg a szénanátháját végleg, csak azt nem írta, milyen diétával? Én is kipróbálnám! De más ötletnek is örülnék. Pl az óriás napszemüveg segíthet, hogy ne viszkessen a szemem?
2009. aug. 4. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
inkább kipróbált diétának örülnék, ami tényleg be is vált, mert a neten összevissza írnak, valahol csak halat lehet enni, valamelyik meg a halat tiltja pont.
2009. aug. 5. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találni, mi okozza az allergiát, és ha élelmiszer, akkor azt kell elkerülni.Az én allergiás náthámat a szója okozta, ami sok élelmiszerben megtalálható szójalecitin, vagy szójaolaj formájában. Mióta ezt elkerülöm, elmúltak az allergiás panaszaim.

Vérvétellel állapították meg, aholis megvizsgáltak 30-40 anyagot, parlagfűtől kezdve nyúl és aranyhörcsög szőrén át, mindenféle élelmiszerig.

Általános diéta az allergiára a Candidadiéta, de ezt egyedül nem tanácsos, fordulj orvoshoz, esetleg természetgyógyászhoz, hogy felügyelje. Az ilyen diéta mellé vitaminokat kell szedni, nehogy közben legyengüljön, megbetegedjen az ember.

2009. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Nekem vizsgálták, fekete üröm és parlagfű:(
2009. aug. 6. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!