Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Molyos, és molynak az ürülékév...

Molyos, és molynak az ürülékével tarkított porpaprikát ettem. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
Szóval, mamámnál rántottához szórtam egy kis paprikát, és láttam is a kisebb fekete pöttyöket, gondoltam, az egyéb más fűszer. Aztán egyszercsak láttam, hogy hoppá mozog valami a tányéron amikor ujra fűszereztem az ételt. megálltam az evéssel, és csak szórtuk szórtuk a paprikát egy üres tányérra hoyg mi lehet benne, és lám, 3 moly vagy valamilyen rovar volt benne. Nos, engem, ha megeszek egy molyt, az nem nagyon zavar, hiszen keleten is előszertettel fogyasztják. Csupán attól félek hogy a rovar ürülékétől kell-e tartanom, hogy valami fertőzésem lesz. Kérem normális válaszokat, köszönöm előre is!!!!

2012. szept. 30. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet tőle bajod az nagy on minimális mennyiség
2012. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is gondoltam hogy nem kell parázni, de azért mondom megkérdem... És természetesen semmi bajom, de mondjuk ittam rá sok alkoholt hogy hulljon a férgese! :D :D
2012. okt. 1. 22:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!