Aggódjak emiatt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek évekig kicsit megfázás szerű tünetei voltak, aztán kiszedték a manduláját. Még elég friss volt a dolog amikor úgy alakult, hogy ittam utána egy pohárból. Gondolom kapott mindenféle antibiotikumot meg ilyesmit akkortájt. Viszont kb. másfél hónappal ezután elkezdtem érezni egy erős torokszárazsággal együtt járó torokkaparás szerű érzést, ami hetek óta hol jobban máskor meg alig alig, de azért érzem. Most pedig fürdés után pólóban mentem el otthonról nem volt különösebben hideg, és mégis rohadtul megfáztam iszonyatosan fáj a torkom. Egyik mandulám dagadt, a torkomban pedig, (de nem a mandulámon) pici fehér foltok vannak. Elkaphattam valamit az ismerősömtől? Kezdjek el én is gondolkodni valami mandula vizsgálaton?
2012. szept. 8. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak riogatni de irány a fül orr gégészet.Lehet elkaptál egy kis tüszős mandula vagy torok gyuszit.De azért ne idegeskedj lehet mezei megfázás majd az orvos elmondja neked mi a helyzet.
2012. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!