Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázásra jó a maggi leves?

Megfázásra jó a maggi leves?

Figyelt kérdés

Pótolja a húslevest?

Valami gyógyszermentes kúrát tudtok esetleg ajánlani?

most lélegeztem be egy fej vöröshagymát(illatát) és azt most megfőzöm teának. Nagy nehezen legyűrtem egy gerezd foghagymát és most úgy gondoltam csinálok egy maggi levest, ha az is hatásos húsleves ellen.

De szívesen fogadok saját tapasztalatokat, javaslatokat, amivel kilábaltatok a betegségből.

Ezt a megfázást úgy kell érteni, hogy be van dugulva az orrom, azonkívül csorog is, néha köhögök, de ha köhögök olyan fullasztó érzés kap el és az este még a mellkasom is fájt mikor köhögtem.. Segítsetek, kérlek!



2012. júl. 26. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem jó, miden olyan jó amit kíván a szervezeted, amit jól esik megenni. bár az igazi húsleves a sok finom zöldséggel nem helyettesítheti, de biztos segít valamennyit :) pihenj sokat, takarózz be, alussz, pihengess. Igyál jóó citromos teát is , ilyenkor azt is szeretem :) Még azzal tudsz segíteni magadon ha c vitaminnal is támogatod a szervezeted.


gyógyulj meg mihamarabb :)

2012. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy Maggi levesben nemigen fogod megtalálni azokat a vitaminokat, amikre szükséged lenne. Egy jó házi tyúkhúsleves tele van zöldséggel, és - már ha nem főzik agyon - az azokban lévő vitaminok tudnának segíteni. De persze nem fog megártani a Maggi sem. Ha forróra vágysz, akkor esetleg főzz még egy jó citromos-mézes teát, az jót tesz a torkodnak.

Amúgy egy Neo Citran sem ártana neked, hidd el. Mi sem vagyunk nagy gyógyszeresek, de ha megfázunk, nálunk ez az első, mézzel. Nagyon hatásos. Esetleg vegyél Grapefruitmag kivonatot a gyógyszertárban. Teljesen természetes, és nagyon jó vírus- és baktériumölő. Keserű kicsit, de gyömölcslébe/teába keverve meg tudod inni.

2012. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebben is van zöldség. Mondjuk csak burgonya, mert én a répát főve nem szeretem.
2012. júl. 26. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Már jobban vagy? Hol fáztál meg?
2012. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jobban vagyok, igen. Már rászorultam a gyógyszerekre.

Amúgy nem tudom pontosan, de szerintem motoron, egy éjjel mikor jöttünk haza diszkóból.

2012. júl. 29. 21:36
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor éreztem, hogy nagyon vacogok, reszketek, nagyon fáztam!

Szóval kb. ott!

2012. júl. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!