Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik lehetnek a lábfejemen,...

Mik lehetnek a lábfejemen, talpamon előjövő apró hólyagok?

Figyelt kérdés
Olyanok mint a vízhólyagok, de nagyon kicsik, egymás mellett sok van, és fájnak. Először a nagylábujjam "tövénél" oldalt jöttek ki, aztán épphogy kezdett elmúlni, kijött alatta is, a talpamon is, valamint most már a kisujjam oldalán is.

2012. jún. 29. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy szemölcs?

nekemis kijött mostanában kettő a tenyeremen, nagyon picik, alig vettem őket észre. most meg kenegetem 3 napja ilyen duofilm ecsetelővel, és már el is tűntek. nézesd meg

2012. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez ekcéma. Lehet, hogy a melegtől jött elő, izzadt a lábad. Nem tudom, hogy mit hordasz, de ha a munkahelyed megengedi nyitott cipőben, szandálban közlekedj. Használj lábra való izzadásgátló szereket.
2012. jún. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy izzad a lábam. Lány vagyok, és mivel ugye már nyár van, saruban járok, papucsokban. Meg amúgy sem vagyok egy izzadós típus. Meg akkor miért csak ilyen lehetetlen helyeken jön ki rajtam, miért nem az egész talpamon pl?
2012. jún. 29. 01:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, első kommentelő, bizti, hogy nem szemölcs, mert ki tudom őket szúrni, mint a hólyagokat. De már azt sem merem, mert elfertőződik, elterjed, és az egész lábamat befedi :(
2012. jún. 29. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor is ekcéma, akármitől is jött ki. Menj el bőrgyógyászhoz. Nekem is volt, a kezemen és a nyakamon, nekem fémallergiától.
2012. jún. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt véletlen valami seb a lábadon? Valami egészen apró? Nekem a kezemen volt egy fél cm-es kis vágás és felülfertőződött, apró kis vízhólyag szerű fájó hólyagok voltak egymás mellett, utána meg a kezemen már több helyen is előjött.

Voltam vele orvosnál, Betadin-nal kellett "mosogatni" aztán magától elmúlt. De így látatlanba nehéz megmondani.

2012. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen! Vízhólyag szerűek, kicsik, sok van egymás mellett, fájnak, és terjed. Akkor lehet, hogy én is betadinnal majd kenegetem. Köszönöm szépen!
2012. jún. 30. 00:29
 8/8 anonim válasza:
Ez Diszhidrotikus ekcéma.
2020. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!