Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak én akadtam ki ezen a cikken?

Csak én akadtam ki ezen a cikken?

Figyelt kérdés

[link]


Erre valahogy rábukkantam, de csak én akadtam ki azon, hogy a gyógyszergyártóknak az az érdeke, hogy minél több pénzhez jussanak, és nem érdekük az, hogy valaki egy halálos betegségből kigyógyuljon???


Miért ilyen fontosabb mindenkinek a pénz az ember életénél? Valakinek 1 betegség (AIDS, vagy pl rák) tönkreteszi az életét, nincs reménye, jövője, de őket nem érdekli mert csak a pénz pénz pénz és pénz a méregdrága gyógyszerekből.

De nem engednék azt hogy olyan gyógyszert dobjanak a piacra, ami meg is szüntetné esetleg a betegséget, inkább legyen beteg csak jöjjön a pénz.



Nektek mi a véleményetek? Engem rendesen felháborított, és annyira elkeserítő, hogy manapság már mindenki és minden a világon a pénz körül forog, még az ember életénél és boldogságánál is fontosabb.


Vélemények?


2012. ápr. 8. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vagyok szűklátókörű.

Azért, mert nem egyezik a véleményem a tiéddel?

Mert te mire alapozod a véleményedet? Néhány cikkre, amit ki tudja milyen emberek írnak.

Akkor te miért is nem vagy szűklátókörű?

2012. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!