Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet hányinger ellen tenni?

Mit lehet hányinger ellen tenni?

Figyelt kérdés
Ettem ropit, ittam forró teát de mégis mindent kihánytam. Orvosnál voltam felírt Sumetrolint, Algopyrint, Normaflort.

2012. ápr. 6. 09:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Az orvos először injekciót akart adni, de én azt mondtam, ha továbbra is mindent kihányok akkor visszamegyek beadatni.
2012. ápr. 6. 09:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Langyos citromos teát igyál és ne forrót. Az nyugtatja a gyomrot.
2012. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az baj ha cukor van a teában? főtt sós krumpli használ a hányinger ellen?
2012. ápr. 6. 09:37
 4/7 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló problémám. Fel is írtak 100ezer gyógyszert, de mivel utálom a pirulákat és az orvosokat így hagyományos úton tettem mindezt.


Hányinger ellen nagyon jó a Cerucal tabletta (és még nem is drága). De a lassan kortyolt hideg mentes víz is csodákra képes.


Ha esetleg ezek sem válnak be, akkor - ez furán fog hangzani, de segít - a sós chips (chiot ajánlom mert az jó sós) és a retek is sokat segít.


Személy szerint nekem egy csomag sós chips majd utána rá egy fél órára elrágcsált retek segített. (A gyógyszerektől csak öklendeztem)

2012. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a gyógyszertől én is csak öklendezem!
2012. ápr. 6. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:
A sós vízben főtt krumpli, háztartási keksz, kétszersült és hasonlók ilyenkor azért ajánlottak, mert kímélő ételek, remélhetőleg a gyomrod nem fog tiltakozni ellene. És hát valamit azért ilyenkor is enni kell!!!!
2012. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a citromleves víz segített:)

Másnaposság ellen és alap hányinger ellen is jó:)

2012. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!