Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Garat mandula műtétről írna...

Garat mandula műtétről írna valaki milyen, hogyan zajlik, mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha altatás nélkül,akkor elég kellemetlen élmény!

Én 14 voltam,amikor mandulaműtátem volt.Kaptam helyi érzéstelenítést,de ennek ellenére fájt.

Egy széken kellett ülnöm,a doki meg velem szemben ült egy másik széken,rámadtak egy gumi kötényt,meg lekötözték a kezemet.Rég volt már,de ahogy emlékszem max 15 percig tartott az egész.

Utána a saját lábamon mentem vissza a kórházi szobába.Még egy napot benntartottak,aztán mehettem haza.Viszont utána kb egy hétig egyáltalán nem birtam beszélni+enni is alig(csak ilyen pépes,meg folyékony dolgokat)+ülve kellett aludnom,mert ha fekszel,akkor húzódik a seb és könnyen felszakadhat!kb 2-3 héttel a műtét után már jól voltam!

22/L

2012. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi az infót
2012. márc. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!