Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggelre fájni fogom a torkom?

Reggelre fájni fogom a torkom?

Figyelt kérdés

Tegnap este jött ez elő, hogy teganp este, már nem kaptam levegőt az orromon, mert tele voltam takonnyal. Fújtam, de nem jött semi, de nem is tutam levegőt venni. Végül ezt egy Neo Citrna plusz orrspray segítségével megoldottam, de ma, tele vagyok takonnyal ma is eddig 2 neo citran-t vettem be, plusz vagy 5-6x beleszívtam egy ilyen mentolos gyógyszerbe(nózi a neve) De csak jön és jön a takony. Ma megnézte az anyukám a torkomat, és azt mondta, hogy fel van duzzadva a mandulám. Bár én nem érzek semmit, mégis érzem, hogy reggelre ez fájni fog. Tényleg fog fájni?

Szeptembertől eddig vagy 3-4x-er voltam beteg tüszős mandula gyulladással de úgy, hogy 1- 1,5 fél hétig voltam itthon. Fog fájni a torkom reggel?



2012. febr. 26. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A Neo Citránt tedd el a fiók legeslegmélyére, 38 feletti láz esetén használd, akkor is csak lázcsillapításra. 38 fok alatt ne, mert enyhíti a hőemelkedést, viszont a hőemelkedés gyógyít, és az még nem káros.

Ezek a nátha elleni szerek csak tüneteket enyhítenek. Nem a tüneteket kellene enyhíteni, hanem a szervezetet segíteni abban, hogy meggyógyítsa magát. Néhány házipraktikát többszáz éve eredményesen használnak. A népi gyógyászat eszközei között fellelhetők olyan szerek, amelyek fertőtlenítenek, természetes vírus- és baktériumölők, kipucolják az arcüregedet, orrmelléküregeidet, regenerálják az orrnyálkahártyádat és megerősítik a legyengült szervezetedet.


Infralámpa, sós vízzel orröblítés, sós vízzel gargalizálás, inhalálás (avagy gőzölés, ahogy tetszik), fokhagyma, méz, tea a vöröshagyma héjából, C-vitamin-tabletta, multivitamin-tabletta --- na ezek azok, amik segítenek, gyógyítanak!!!

2012. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!