Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vitamin (oka) t szednek...

Milyen vitamin (oka) t szednek azok, akik sose betegek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Általában azok SEMMIT.
2012. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinn vagyok az udvaron-vitamint, és otthon főzök normális ételt nyersből-vitamint, és nem idegeskedek hülyeségeken, sokat nevetünk -vitamint.
2012. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Betegeskedsz? Szedj Béres-cseppet,C vitaminnal, és menj sokat a friss levegőre!
2012. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én semmit! Sose vagyok beteg, ha mégis akkor nagy a baj!

Legutóbb tüdőembóliám volt, de nem azért, mert beteges lennék, hanem mert a dokim hibázott.

Én nem preferálom a mesterséges vitaminokat. Gyümölcs-zöldség, na az jöhet! Az embólia után próbálkoztam multivitaminnal és C vitaminnal, aztán hagytam a francba.

Nem Mo-n lakom, elég kemény telünk volt. Mindenki kidőlt körülöttem az influenza miatt, majd egy hányós vírustól én meg vidáman elvagyok. :)

2012. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi időben iszom Mg pezsitabit ( szívem miatt), + néha 1 C vitamin tabi ( de csak az íze miatt). Kb. 4 éve most volt először, hogy picit tüsszögtem. Tehát semmivel sem nyomom tele magam. Ha érzem, hogy pl. nátha kerülget jön a mézes-fokhagymás-borsos feles pálinka és ki sem jön a nyavalya rajtam.

+ sokat vagyok levegőn és otthoni alapanyagokból főzök.

2012. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmit. Viszont sok nyers zöldséget, gyümölcsöt, csírákat eszünk.
2012. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én beteg vagyok, de állandóan, mert ezek alapbetegségek. Bár lehet inkább rendellenességek.


Ha a náthára gondolunk, akkor spontán van néha egy-egy időszakom, mikor nem kapom el, más években akár négyszer is. Ha elkapom, nagyon-nagyon elhúzódik, nálam nemcsak egy hetes egy ilyen nyalánkság. Légútin kívül nem vagyok fogékony a nyavajákra, ez genetikai.


Vitamint egyszer szedek egy évben, egy kúra. Amúgy az étkezésemre próbálok odafigyelni.


A fertőző betegségeket vitaminokkal megelőzni nem lehet!!!


Viszont vannak módszerek a nátha ellen. Rendszeres séta, hidegben is. Ne öltözzünk túl sose. Ha hűvös van és fázunk, akkor ne gondoljunk rögtön náthára. Váltófürdőzzünk, járjunk szaunába, utána természetesen merülőmedence. Szóval szoktassuk magunkat a hideghez, hideg-meleg váltakozásához.

Ezen kívül egyik alaprendellenességem miatt Salvus gyógyvízzel öblítek orrot naponta kétszer. Ez regenerálja az orrnyálkahártyát, javítja az orrlégzést egy picit, és eltünteti a felesleges váladék egy részét. Ezzel a vírusok számára kevésbé kedvező körülményeket teremt.

Szóval mondhatjuk, én ezeket csinálom.


Egyiknek sincs immunerősítő hatása!! Mondjuk olyan eszközhöz nem is folyamodnék...

2012. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!