Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Has/gyomorfájdalom! Ez vírustó...

Has/gyomorfájdalom! Ez vírustól lehet?

Figyelt kérdés

nagyon görcsölt tegnap a gyomrom, aludni alig tudtam aztán áthúzódott a hasamra, oldalamra, mintha a beleim fájnának vagy nem tudom és kisugárzik a derekamba is.

már nem fáj annyira közel sem mint amikor a gyomrom fájt de még érzem,fel vagyok fújódva és nyomásra is fáj a hasam.

néha belehasít a fájdalom de nagyrészt csak kicsit fáj már.

előtte 1-2 nappal hányingerem, fejfájásom, szédülésem is volt de azok már elmúltak de ez a hasfájásos valami megmaradt.

volt már valakinek ilyesmi? és fel is vagyok kicsit fújódva.


2012. jan. 23. 13:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

és a gyomorfekélyé?

mert félek hogy azt kaptam.

sokat stresszeltem mostanában:S

2012. jan. 23. 18:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de a gyomor a sok savtól is fájhat.Minden esetre ilyen fiatalkorban nem árt egy belgyógyászati kivizsgálás.Sajnos a stressz okozhatja ezeket a tüneteket is.
2012. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.:)

olyan hirtelen jött, nem is értem.:(

2012. jan. 23. 19:29
 14/14 anonim válasza:
Nekemis uggyan ez a gondom: elmúlt a szédülés hányiger,és a hasam megmaradt!Csak anyival másabb ,hogy eccer ittam vízet és beszúrt mindenhól,meg én 13 vagyok nem 21 de ísszonyatosan fáj..... :S :/
2012. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!